Máme pro vás další díl našeho pohledu za oponu. Dá se říci, že již tradiční pozvánky k nahlédnutí do dění v Native. A je rozhodně o čem vyprávět. Uplynulé měsíce byly naplněné (stejně jako celý rok) skvělými projekty. Podzim jsme zahájili pomyslnou akcí desetiletí. Krátce před prvním podzimním dnem jsme společně s klienty, obchodními partnery a současnými i bývalými spolupracovníky oslavili naše třicetileté výročí. U příležitosti oslav jsme se rozhodli finančně podpořit jeden z programů Nadace Via, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Děkujeme všem, kteří společně s námi přispěli. Celková částka byla 58 000,- Kč.

Po letním odpočinku a přípravách jsme se plni síly vrhli do realizace plánovaných akcí. V rychlém sledu jsme tak například pomáhali s medializací konferencí pro Aspen Institute, ale také s Týdnem inovací. Měli jsme možnost být u rozhovorů se zástupcem OpenAI, vyslanců univerzit ze Stanfordu, MIT či ČVUT. Jednou z největších událostí, o které se vedla šeptanda a podléhala lehkému utajení i mezi námi, bylo otevření první české restaurace Popeyes. Bylo nám ctí být u toho a podílet se na tomto úžasném milníku, který v médiích i na veřejnosti vyvolal velký zájem. To jsme zmínili jen některé z mnohých zajímavých aktivit.

Nezapomínali jsme ani na sebe. Ať už z profesní či osobní stránky. Naši zástupci se vydali načerpat novinky na další ročník konference Forum Media, jejíž jsme byli zároveň partnerem. Uskutečnili jsme interní kvartální hodnocení naplněné inspirací, které jsme si zpříjemnili společným obědem provoněným Itálií. Konec roku byl ve znamení vánočního večírku s dobrým jídlem i pitím a testování cukroví z domácích zásob. A také nesmíme zapomenout na tajného Ježíška – každý z nás si připravil jeden anonymní dárek a na oplátku za něj dostal a rozbalil si jiný. Nechyběl ani agenturní dárek pro každého z nás, se kterým jsme si rozešli na vánoční svátky a následné agenturní vánoční volno. I nový rok jsme zahájili společně. Již tradiční agenturní akcí, kdy jsme zhodnotili uplynulý rok a podívali se na ten zahájený. A co nechybělo? To asi tušíte. Skvělé jídlo. S plným žaludkem a dobrou náladou jde hned všechno lépe, a proto jsme se od prvních dní vrhli do realizace aktivit a příprav nadcházejících projektů.

 

Ať je váš rok naplněný zdravím, pohodou, štěstím a radostí!