Nejsme jen agentura starající se o své klienty. Jsme také parta lidí, která se snaží nejen neustále vzdělávat, ale zároveň posilovat spolupráci a naše firemní hodnoty i vylepšovat naše pracovní prostředí. Co se u nás v tomto ohledu v poslední době událo?

Chodíme nejen na oborové akce a workshopy, ale rádi si předáváme své zkušenosti i interně. V uplynulých týdnech jsme se u nás doma zaměřili například na témata z oblasti strategické či krizové komunikace, a také na v dnešní době velmi důležitý time management. Brzy na nás čeká téma umělé inteligence. Samozřejmostí navíc je, že naše školení jedeme v moderním hybridním módu, takže o nic nepřijdou ani kolegové z domácích „kanceláří“.

Součástí našeho života jsou tradiční pondělní porady, během kterých mezi sebou sdílíme aktuality i se vzájemně inspirujeme různými case studies. Moc dobře ale víme, že je občas potřeba si i od práce odpočinout, a proto se pravidelně potkáváme u společných snídaní či obědů. Naposledy jsme třeba společně oslavili den našich báječných kolegyň, tedy Mezinárodní den žen.

Pracovní prostředí si vylepšujeme nejen pro potěchu oka, ale myslíme především na praktičnost. Proto jsme v loňském roce nechali naši kancelář v malebném centru Prahy vylepšit speciální telefonní budkou, kterou může využít každý ke svému hovoru, aby nerušil ostatní.

Pokud chcete vidět a zažít více, rádi vás u nás přivítáme.

 

Native PR     Native PR     Native PR