Nejsme jen agentura starající se o své klienty. Jsme také parta lidí. – těmito slovy jsme vás v nedávné době vítali u článku, který odhaloval naše agenturní zákulisí. Jsme moc rádi, že sklidil pozitivní ohlasy. A proto vám přinášíme pokračování tohoto pohledu za oponu! Co se u nás tedy v poslední době událo?

V květnu jsme se s radostí zúčastnili dalšího ročníku Communication Summitu z dílny Blue Events, jehož tématem byla autenticita a tedy to, jak být prostě sami sebou. Načerpali jsme tak spoustu informací ze zajímavých a více než aktuálních oblastí od udržitelnosti po influencerství.

Nejsou to ale jen účasti na velkých konferencích, které nám přinášejí inspiraci. Vzájemné sdílení informací je pro nás důležité i na pravidelných Kvartálních hodnocení. Během nich společně procházíme jednotlivé klientské zakázky, oslavujeme úspěchy i sdílíme zkušenosti. Jde tak o skvělou příležitost k tomu, abychom se navzájem napříč agenturou inspirovali.

Na začátku května jsme se také pustili do nemalého úkolu zaznamenat podobu nejen našich kanceláří, ale také nás všech na nových fotografiích. Agenturní focení se ukázalo jako jedna velká logistická akce. Ta se ale povedla zvládnout přímo na jedničku s hvězdičkou. Níže se tak můžete podívat na pár fotografií, jak to u nás v kancelářích vypadá.

Moc dobře si uvědomujeme, že je důležité si od práce také někdy odpočinout. Proto pořádáme třeba naše oblíbené setkávání u společných snídaní či obědů. Aktuálně též plánujeme společně vyrazit i na náplavku a užít si po práci zasloužený půllitr piva či dvojku vína, než se již pomalu a jistě rozprchneme na zasloužené dovolené.

Native PR  Native PR  Native PR