V minulém roce jsme měli v Native PR na starost komunikaci slavnostního znovuotevření Planetária Praha, které se po rozsáhlé rekonstrukci vracelo do provozu.

Nyní jsme měli možnost nahlédnout do něj znovu. Tentokrát díky Českým cenám za PR LEMUR, jejichž slavnostní večer se konal právě pod kopulí planetária.

Znovu jsme si tak potvrdili, že Planetárium Praha je naprosto unikátní prostor na pomezí vědy, technologie a kulturního zážitku. Místo, které dokáže zaujmout nejen svým programem, ale i atmosférou, architekturou a způsobem, jakým pracuje s představivostí návštěvníků.

Byla to hezká připomínka toho, že některé projekty nezůstávají jen v reportech a mediálních výstupech. Někdy se spojí s konkrétním místem a pocitem, že jste byli u něčeho, co má skutečný přesah.