Na pozici Senior Account Manager v komunikační agentuře Native PR nastoupila Ilona Koulová, která od dubna rozšířila agenturní tým PR a marketingových konzultantů. Ilona Koulová zodpovídá za manažerské řízení několika zakázek a vede tým, který poskytuje poradenství a komunikační služby agenturním klientům v oblasti korporátní i produktové komunikace.

„V dubnu jsme se vydali na novou cestu naší agentury. Jsem proto rád, že jsme v týmu přivítali Ilonu a daří se nám dále posilovat náš tým tak, abychom mohli našim stávajícím i budoucím klientům poskytovat stále lepší služby a pomáhat jim růst a dosahovat jejich cílů. To je naše vize, kterou se snažíme naplňovat především prostřednictvím navrhování a realizování efektivních a účinných komunikačních řešení,“ říká Tomáš Kubík, který od dubna zastává roli výkonného ředitele agentury.

Ilona Koulová má více než 10 let zkušeností v oblasti komunikace a marketingu. V uplynulých čtyřech letech působila jako manažerka v agentuře Talk PR a předtím více než tři roky pracovala v oddělení marketingu společnosti PricewaterhouseCoopers v Praze a Lucemburku. Dříve působila ve společnosti L´Oreal.