Komunikační agentura Native PR posílila o dva seniorní konzultanty. Na pozici Account Director na začátku února nastoupila Markéta Kaclová, která se bude zaměřovat především na rozvoj poskytovaných služeb, získávání nových zakázek a strategické poradenství. Agenturní tým na konci uplynulého roku rozšířil i Radim Svačina, který v roli Senior Account Managera zodpovídá za manažerské řízení několika zakázek a vede tým, který se zaměřuje zejména na media relations, korporátní komunikaci a strategické poradenství.

 

„Mám velkou radost, že náš tým posílili takto zkušení profesionálové s bohatými zkušenostmi z agenturního prostředí, a především skvělí lidé se silnými lidskými a profesními hodnotami. Podařilo se náš tým dále rozšířit tak, abychom našim stávajícím i budoucím klientům poskytovali vždy co nejlepší služby a tím jim pomáhali růst a dosahovat jejich cílů. To je naše vize, kterou se snažíme naplňovat především prostřednictvím navrhování a realizování efektivních komunikačních řešení,“  říká Tomáš Kubík, výkonný ředitel Native PR.

 

Markéta Kaclová přináší do Native PR více než 15 let zkušeností z agenturního prostředí.  Původně novinářka  pracovala po vstupu do public relations pro start-upy i korporace z oblastí IT či FMCG. V agenturách Mmd (nyní Grayling), AC&C Public Relations a PR.Konektor dostala příležitost být například u vstupu Googlu a YouTube na český trh, 10 let pomáhat s komunikací projektu T-Mobile Rozjezdy a pro klienta LMC realizovat hned několik úspěšných kampaní na podporu HR komunikace, které pravidelně získávaly české i evropské ceny. Na Fakultě sociálních věd UK vystudovala žurnalistiku a nyní na alma mater dokončuje studium oboru Strategická komunikace.

 

Radim Svačina dříve působil jako Account Manager v komunikační agentuře Ogilvy, odkud do Native PR přešel po necelých třech letech. Zkušenosti získal například z poskytování komplexního client servisu pro Volkswagen Financial Services, Netbox nebo Mastercard. Spolupracoval také mimo jiné na kampani pro Sčítání 2021, která získala hned několik oborových cen včetně Zlaté Effie nebo stříbrného Lemura.